تماس: 09357007743 ورود

بیولوژی مولکولی | Molecular Biology | پیشرو در تولید آنزیمهای برشی New England Biolabs

ژانویه 15, 2020 (0) نظر , , , ,

بیولوژی مولکولی | Molecular Biology | پیشرو در تولید آنزیمهای برشی New England Biolabs

بیولوژی مولکولی | Molecular Biology | پیشرو در تولید آنزیمهای برشی New England Biolabs :

در حال حاضر قسمت عمده فعالیت شرکت ایران علی بابا در زمینه بیولوژی مولکولی شامل انواع کیت های استخراج اسیدهای نوکلئیک (Plasmid ,DNA, RNA) مواد و کیت های Real time PCR , PCR و آنزیمهای برشی می باشد. شرکت ایران علی بابا با واردات مواد و کیت های مورد نیاز در زمینه بیولوژی مولکولی و همچنین یا قرار دادن بهترين و مناسب ترين گزينه ها از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شما پژوهشگران و همکاران عزیز می باشد.

 

Restriction Endonucleases Biolabs

پیشرو در کشف و تولید آنزیمهای برشی

شرکت BioLabs با بیش از ۴۰ سال سابقه در کشف و تولید آنزیمهای برشی در دنیا به عنوان پیشرو در این حوزه می باشد. آنزیم‌های محدود کننده از گروه آنزیم‌های اندونوکلئاز می‌باشند و همانند قیچی DNA را در محل‌های ویژه‌ای با ترتیب بازی خاص قطع می‌کنند و برای آنکه  DNAقابل برش با آنزیم باشد لازم است که دارای این ترتیب ویژه باشد . توالی‌هایی از DNA که به وسیله‌ی آنزیم شناسایی می‌شوند را « جایگاه شناسایی» (recognition sites) می‌گویند که معمولاً ۴-۸ جفت نوکلئوتید دارد و عمدتاً «پالیندرومی» می‌باشند.جهت سفارش آنزیمهای برشی از کمپانی BioLabs لطفاً در قسمت زیر آنزیم مورد نظر خود را پیدا کرده و کد محصول را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت قیمت و زمان تحویل آنرا اعلام کنیم.

 

شرکت ایران علی بابا واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091

[wpseo_address show_state="1" show_country="1" show_phone="1" show_phone_2="1" show_fax="1" show_email="1" show_url="1" show_logo="0"]

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.