تماس: 09357007743 ورود

تولید کیت آزمایشگاهی تشخیصی

ژانویه 15, 2020 (0) نظر , ,

تولید کیت آزمایشگاهی تشخیصی

تولید کیت آزمایشگاهی تشخیصی در یک شرکت دانش بنیان

تولید کیت آزمایشگاهی تشخیصی در یک شرکت دانش بنیان

یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید 15 کیت آزمایشگاهی – تشخیصی و تحقیقاتی شده است.

به گزارش خبرنگار پژوهشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این شرکت دانش بنیان، سعی کرده است افزون بر حفظ کیفیت در این کیت‌ها همانند نمونه خارجی آنها، پارامترهای مختلف دیگری از جمله پایین بودن قیمت تولید، قابلیت نگهداری در دماهای معمول و استفاده نکردن ازمواد شیمیایی خطرناک را در نظر داشته باشد.

دکتر سید علیرضا سلامی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و یکی از اعضای این شرکت دانش بنیان درباره فعالیت‌های انجام شده به خبرنگار ایسنا گفت: اعضای این شرکت دانش بنیان سعی کرده‌اند که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برای بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در کشور و به کارگیری دانش بومی با همکاری تعدادی از متخصصان حوزه ژنتیک و بیوتکنولوژی، تمامی توان خود را برای طراحی، تولید و تجاری سازی کیت‌های آزمایشگاهی تحقیقاتی و تشخیصی به کار گیرند.

به گفته وی این مجموعه شامل کیت‌های پرتقاضایی همچون کیت مولکولی تشخیص فاکتور V، کیت مولکولی تشخیص فاکتور MTHFR، کیت‌های تشخیصی مولکولی JAK2، K-PAS، B-RAF، کیت تعیین ریز حذف‌های کروموروم Y و کیت تشخیص جنسیت جنین از خون مادر و کیت‌های تحقیقاتی برای استخراج DNA، RNA، پلاسمید، خالص‌سازی محصول PCR و سایر کیت‌های پرتقاضای دیگر در بخش تحقیقات و تشخیص است.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران افزود: این تست‌های تشخیصی با روش‌های مولکولی، نوع تغییرات ژنتیکی در مجموعه فاکتورهای قلبی – عروقی و انعقادی را در انسان تعیین می‌کنند و یا به منظور تشخیص، پیش‌بینی و انتخاب شیوه درمان و پیش‌بینی شدت علائم در حوزه سرطان کاربرد دارند.

همچنین از کیت‌های تجاری خاص طراحی شده توسط این مجموعه می‌توان به منظور تعیین جنسیت جنین و یا تشخیص نارسایی بارداری استفاده کرد.

این متخصص ژنتیک مولکولی با اشاره به این که این کیت‌ها درمرحله ثبت مالکیت فکری و اخذ مجوزهای قانونی هستند، گفت: آزمایشگاه‌های دیگری نیز در سطح کشور ممکن است، کیت‌های تشخیصی دیگری را طراحی کرده باشند اما روش طراحی و ساخت این کیت‌ها قطعا متفاوت است.

سلامی با تاکید بر این که کیت‌های موجود در بازار عموما از روش‌های پر هزینه‌تر مانند استریپ و یا روش‌های پرخطا مانند RFLP استفاده می‌کنند، افزود: این کیت‌ها با تکیه بر دانش فنی شرکت با تغیر روش بررسی به تکنیک جدید SSP و یا روش‌های مبتنی Real-Time PCR طراحی شده‌اند و امکان انجام آزمایشات به روشی سریع و کم هزینه‌تر را فراهم می‌کنند.

به گفته وی، این شرکت دانش بنیان افزون بر این کیت‌های آزمایشگاهی که به صورت تجاری ارائه شده‌اند، به دنبال طراحی کیت های تشخیصی دیگری در حوزه تشخیص بیماری‌های مرتبط با گیاهان در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی، بیماری‌های دام و طیور و بیماری‌های مرتبط با آبزیان نیز هست.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه فعالیتهای این شرکت به زودی در حوزه نانوزیست فناوری نیز آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: این شرکت دانش بنیان آمادگی برگزاری کلاس‌های آموزشی و انتقال فناوری در زمینه تخصصی خود یعنی ژنتیک پزشکی، ژنتیک کشاورزی و سیتوژنتیک را به محققان و علاقه‌مندان این حوزه دارد.

 

شرکت ایران علی بابا واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091

واردات کیت تحقیقاتی و آزمایشگاهی

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – ایران علی بابا
بزرگترین وارد کننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی در ایران,
تهران, ایران 02166074277
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
URL: https://iran-alibaba.ir

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.