تماس: 09357007743 ورود

کیت آزمایشگاهی الایزا | ELISA Kits کیت الایزا | کیت الایزا انسان | کیت آزمایشگاهی آنتی بادی

ژانویه 15, 2020 (0) نظر , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

کیت آزمایشگاهی الایزا | ELISA Kits کیت الایزا | کیت الایزا انسان | کیت آزمایشگاهی آنتی بادی

کیت آزمایشگاهی الایزا | ELISA Kits کیت الایزا | کیت الایزا انسان | کیت آزمایشگاهی آنتی بادی

کیت آزمایشگاهی الایزا | ELISA Kits کیت الایزا | کیت الایزا انسان | کیت آزمایشگاهی آنتی بادی :

کیت آزمایشگاهی در تحقیقات علوم زیستی ، توسعه و کشف دارو ، و بررسی محیطی برای طیف وسیعی از کاربرد ها نظیر تحقیق در رابطه با مسیرهای بیماری ، بررسی کاندیدهای بالقوه ای داروی و ارزیابی فرآیند های تولید زیست دارویی به کار گرفته می شود .

ELISA Kits | کیت الایزا

کیت آزمایشگاهی الایزا باعث می شوند استفاده از الایزا ها برای کشف مولکول ها یا انجام ارزیابی های اتصال به لیگاند به شکل موفق ، آسان تر باشد . بسیاری از کیت های الایزا از پروکسیداز هورسرادیش (HPR) آنزیم های آشکار سازی یا فسفاتاز قلیایی (AP) به همراه کروموژنیک ، فلورسنت ، یا سوبسترا های کمی لومینه سنت استفاده می کنند .

استراتژی های جایگزین آشکار سازی ، نظیر تگ های فلورسنت یا دیگر پروب های قابل های کشف ، نیز تحت اصطلاح چتری الایزا ها اگر روش های مبتنی بر پلیت باشند ، پذیرفته هستند ، بدون این که از آنزیم های گزارش دهنده یا آنتی بادی ها به منظور کشف استفاده کنند . چندین نوع الایزا وجود دارد ، از جمله “ساندویچ” ، رقابتی ، ارزیابی های کشف مستقیم یا غیر مستقیم .

در ارزیابی ساندویچ تنومند (robust sandwich assay) ، هدف به پلیت ارزیابی جذب شده است ، سپس به آن دو آنتی بادی اولیه متصل شده است . ارزیابی رقابتی اغلب اوقات از هدف های کوچکتر استفاده می کند که ممکن است دارای تنها یک ناحیه ی الحاقی باشند .

در آشکار سازی مستقیم ، یک آنتی بادی اصلی نشان گذاری شده به هدف متصل می شود . در آشکار سازی غیر مستقیم ، متداول ترین پروتکل برای الایزا ها ، هدف فقط به آنتی بادی اصلی متصل شده است و زمانی که یک آنتی بادی ثانویه ی نشان گذاری شده به آنتی بادی اولیه متصل شده ، کشف می شود .

Human ELISA/EIA Kits | کیت الایزا انسان

کیت آزمایشگاهی الایزا انسان به منظور آشکار سازی مولکول ها از انسان به کار گرفته می شود و در هم مجموعه های پزشکی و هم تحقیقاتی مفید است . کیت آزمایشگاهی الایزا انسان به چندین شکل وجود دارد ، از جمله “ساندویچ” ، رقابتی ، ارزیابی های کشف مستقیم یا غیر مستقیم .

اکثر کیت هایی که به طور متداول استفاده می شود از نوع کشف غیر مستقیم هستند که در آن یک آنتی بادی اولیه به هدف مولکولی مورد نظر متصل می شود که امکان کشف آن توسط یک یا چندین روش وجود دارد .

بسیاری از کیت ها از کشف آنزیمی توسط پروکسیداز هورسرادیش ( HPR ) آنزیم های آشکار سازی یا فسفاتاز قلیایی ( AP ) به همراه کروموژنیک ، فلورسنت، یا سوبسترا های کمی لومینه سنت استفاده می کنند . علاوه بر آنزیم های گزارش دهنده ، تگ های فلورسنتی و آنتی بادی ها نیز می توانند استفاده شوند .

کیت آزمایشگاهی آنتی بادی

کشف پروتئین ها و اجزای سلولی با آنتی بادی ها با کیت آزمایشگاهی آنتی بادی ساده تر شده است که این کیت ها شامل مخلوطی از آنتی بادی های دارای ترکیب خاص متداول استفاده شده می باشند .

 

ساخت و تولید و توزیع کیت های تشخیص طبی، از نوع ELISA

  • تیروئید

    اختلال در فعالیت این هورمون همراه باعوارض و بیماری های مختلف و متعددی میباشد.بیماری های تیروییدی شیوع نسبتا بالایی دارد و امروزه انجام آزمایشات مربوط به تیرویید در آزمایشگاه های بالینی متداول میباشد.

  • فرتیلیتی

    اندازه گیری هورمون های مربوط به زنان در تشخیص بیماری های هورمونی و نازایی و سرطان در خانم ها که بسیار شایع میباشد کمک شایانی به پیشگیری و درمان به موقع برای ایشان دارد.

  • تومور مارکرها

    اندازه گیری آنتی ژن پروستات یکی از شایعترین راه های پیشگیری از سرطان پروستات میباشد که به عنوان یکی از آزمایشات غربالگری مردان بالاتر از 40 سال لازم میباشد.

چرا کیت آزمایشگاهی الایزا؟

از ويژگي هاي بارز روش آنزيم ايمونواسي كه باعث استفاده روز افزون آن شده است مي توان به دو ويژگي حساسيت و سهولت آن اشاره نمود. در حقيقت حساسيت اين روش ها ناشي از اختصاصي بودن واكنش بين آنتي ژن و آنتي بادي است . سهولت اين روش ها به خاطر سادگي در سنجش فعاليت آنزيمهاي مورد استفاده مي باشد.

شرکت ایران علی بابا واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091

[wpseo_address show_state="1" show_country="1" show_phone="1" show_phone_2="1" show_fax="1" show_email="1" show_url="1" show_logo="0"]

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.