تماس: 09357007743 ورود

واردات کیتهای تحقیقاتی در ایران علی بابا

ژانویه 15, 2020 (0) نظر , , , , ,

واردات کیتهای تحقیقاتی در ایران علی بابا

واردات کیتهای تحقیقاتی در ایران علی بابا

واردات کیتهای تحقیقاتی در ایران علی بابا :

شرکت ایران علی بابا بزرگترین واردکننده محصولات در حوزه مواد شیمیایی و کیت‌های تحقیقاتی از معتبرترین برندهای روز دنیا است که سابقه طولانی مدت در جهت همکاری با شرکت‌های تولید کننده، آزمایشگاه‌ها، اساتید دانشگاه و دانشجویان در سرتاسر کشور را دارد.

ایران علی بابا، بزرگترین شرکت وارد کننده و فروش مواد شیمیائی آزمایشگاهی از بزرگترین و برترین برندهای دنیا

شرکت بازرگانی ایران علی بابا با نام تجاری ایران علی بابا با تجربه 15 ساله و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان خبره و با هدف تامین کلیه نیازهای ازمایشگاهی و پژوهشی در راستای تسهیل خدمات به مراکز معتبر پژوهشی و دانشگاهی دانشجویان و سایر اقشار تاسیس شده است.

عرضه محصولات مجموعه ایران علی بابا به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه از بزرگترین و برترین برندهای معتبر و شناخته شده در این حوزه و با بهره گیری از بهترین و بروزترین تجهیزات در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان است که این وجه تماییز با سایر رقبا در این حوزه است.

این امر بدون شک جز با اعتماد مشتریان محقق نمی‌شود و در حال حاضر این شرکت به عنوان یک برند مطرح و قابل اعتماد در کلیه مراکز دولتی و خصوصی با سابقه‌ای درخشان شناخته می‌شود.

شرکت ایران علی بابا در خدمت و نیل به اهداف مشتریان سایر خدمات خود را با رویکرد جدید و هوشمند که کلیه نیازهای مشتریان رابه طور کامل برطرف کند گام‌هایی را نهاده که در آینده‌ای نزدیک به سمع و نظر مشتریان خواهد رسید که می‌تواند گام بسیار بزرگی در راستای تامین نیازهای مراکز علمی، دانشگاهی، تحقیقاتی، پژوهشی، درمانی، کارخانجات، صنایع و بخش کشاورزی و دیگر مراکز وابسته و مرتبط باشد که این امر با توجه مشتریان به جهت بهبود و ارتقا با ارائه انتقادات و پیشنهادات میسر می‌شود.

 

شرکت ایران علی بابا واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*