تماس: 09357007743 ورود

واردات کیت آزمایشگاهی از طریق کولبران انجام می شود؟

ژانویه 15, 2020 (0) نظر , ,

واردات کیت آزمایشگاهی از طریق کولبران انجام می شود؟

واردات کیت آزمایشگاهی از طریق کولبران انجام می شود؟

واردات کیت آزمایشگاهی از طریق کولبران انجام می شود؟ :

خبرگزاری مهر: رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی ایران، با اشاره به چالش‌های پیش روی آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی کشور، به ماجرای واردات کیت آزمایشگاهی توسط کولبران اشاره کرد.

محمد صاحب‌الزمانی، با اشاره به مشکلات آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی کشور در تامین هزینه ها گفت: متاسفانه آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی کشور در شرایط بدی به سر می‌برند و وزارت بهداشت هم هیچ کاری نمی‌کند.

وی با عنوان این مطلب که هر روز یک بخشنامه و دستورالعمل برای آزمایشگاه‌های پزشکی ابلاغ می‌شود، افزود: وزارت بهداشت در حوزه آزمایشگاه‌های پزشکی، هیچ برنامه‌ای ندارد. این موضوع را به وزیر نیز گفته ام که یا باید سیاست‌های وزارتخانه در این حوزه تغییر کند و یا اینکه مسئولان مربوطه تغییر کنند. تیمی باید بیاید که بتواند سرنوشت آزمایشگاه‌ها را به درستی رقم بزند.

صاحب الزمانی ادامه داد: سیاست‌ها در این حوزه به گونه‌ای است که مباحثی همچون کیت‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی از طریق اداره تجهیزات پزشکی دنبال می‌شود، اعتباربخشی آزمایشگاه‌ها در حوزه درمان وزارتخانه است و…، که باعث به هم ریختگی سیاست‌های آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی شده است.

رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی ایران، با عنوان این مطلب که مشکلات آزمایشگاه‌ها هر روز بیشتر می‌شود، گفت: از سازمان تامین اجتماعی گلایه داریم، چرا که یک سال است مطالبات آزمایشگاه‌ها را نداده و همین مسئله، باعث تشدید مشکلات نقدینگی آزمایشگاه‌ها شده است.

وی ادامه داد: الان شب عید است و آزمایشگاه‌ها باید حقوق و عیدی پرسنل را بدهند. اما، آزمایشگاهی که روزانه ۳۰ تا ۴۰ بیمار دارد، چطور می‌تواند این هزینه‌ها را تامین کند.

صاحب‌الزمانی به کمبود‌های آزمایشگاهی اشاره کرد و گفت: الان شرایط به گونه‌ای شده که آزمایشگاه ها، پول به کولبران می‌دهند تا برای آن‌ها از ترکیه و عراق، کیت آزمایشگاهی بیاورند.

وی با خطاب قرار دادن وزیر بهداشت، افزود: از یک طرف کیت و تجهیزات آزمایشگاهی را تامین نمی‌کنند، از سوی دیگر انتظار دارند با این تعرفه‌ها که واقعی نیستند، آزمایشگاه‌ها بتوانند خودشان را اداره کنند.

صاحب‌الزمانی با تاکید بر اینکه خدمات تشخیص پزشکی یک کار تخصصی است، تصریح کرد: این وضعیت، همه را ناراضی کرده است.

رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی ایران، گفت: وزارت بهداشت، آزمایشگاه‌ها را رها کرده است.


شرکت ایران علی بابا واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091

[wpseo_address show_state="1" show_country="1" show_phone="1" show_phone_2="1" show_fax="1" show_email="1" show_url="1" show_logo="0"]

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.