تماس: 09357007743 ورود

کیت‌های آزمایشگاهی با قیمتی ارزان

ژانویه 15, 2020 (0) نظر , , , , , , , , ,

کیت‌های آزمایشگاهی با قیمتی ارزا

کیت‌های آزمایشگاهی

کیت‌های آزمایشگاهی :

با وجود دستاوردهای خوب در این زمینه بسیاری از کیت‌های آزمایشگاهی مورد نیاز بخش پژوهشی و تشخیصی کشورمان در حال حاضر از خارج کشور وارد می‌شوند. این امر علاوه بر خروج ارز از کشور مشکلاتی از قبیل قیمت‌های بالا و زمان انتظار جهت سفارش برخی کیت‌ها را به همراه آورده است. شرکت ایران علی بابا با تکیه بر تجربه و دانش بومی اقدام به طراحی و تولید کیت‌های آزمایشگاهی با مصارف تحقیقاتی و تشخیصی نموده تا دسترسی به این منابع مهم در صنعت بیوتکنولوژی کشور راحت‌تر صورت گیرد.

چرا ایران علی بابا؟

چون ما متخصص در حوزه خودمان هستیم. تحقیق و پژوهش چالش‌های زیادی را برای پژوهشگر به همراه می‌آورد و ما از آن‌ها آگاه هستیم. ما در ایران علی بابا راه‌کارهایی برای پژوهشگران می‌سازیم تا پژوهشگر زمان، پول و انرژی کمتری را صرف آزمایش‌های تحقیقاتی خود کند. در حقیقت ایران علی بابا دستیار پژوهشگر است برای انجام راحت‌تر، مطمئن‌تر و دقیق‌تر آزمایش‌ها. ارتباط ما با پژوهشگران کشورمان ارتباطی دوطرفه و تعاملی است و همین باعث می‌شود نیازها و چالش‌های روزانه آن‌ها را بهتر و بیشتر بشناسیم. تیم متخصص ما نیز تمرکز بر ساخت محصولات با چاشنی خلاقیت و نوآوری را دارد. بنابراین کیت‌های آزمایشگاهی ایران علی بابا با پشتیبانی فنی و تجربه آزمایشگاهی خدمات متمایز و مطمئنی را برای پژوهشگر فراهم می‌کند.

نوآوری

آنچه روزانه در ایران علی بابا اتفاق می‌افتد طوفان ذهنی برای تولید راهکارهای جدید است. نوندی برای حل مشکلات راه‌های مختلفی را شناسایی و با افزودن چاشنی نوآوری آنرا عملی می‌کند.

خلاقیت

موتور فکری ایران علی بابا را تیم خلاق، متخصص و چالش‌دوست آن تشکیل می‌دهد. یک نوندی عاشق کاری است که انجام می‌دهد، متفاوت می‌اندیشد و همواره اطلاعات به‌روز دارد.

صداقت

آنچه در ایران علی بابا مهم است درک واقعی از اتفاقات پیرامون است. این صداقت در تمامی سطوح رعایت می‌شود. نوندی باور دارد که این ویژگی اولین قدم برای حل مساله است.

الهام بخشی

افزایش توانایی‌ها و گسترش شبکه ارتباطات از مبانی ایران علی بابا است. شبکه گسترده‌ای که تک تک افراد تیم ایجاد می‌کنند، ما را در گسترش ایده‌های جدید یاری می‌کند.

شرکت ایران علی بابا واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*